Main content

Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.

Oddělení socioekonomie bydlení

Jilská 1

110 00   Praha 1

Telefon: +420 210 310 225 (M. Lux, P. Sunega, M. Mikeszová)

+420 210 310 214 (P. Gibas, L. Kážmér, T. Samec, V. Froňková)

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Připomínky k internetové prezentaci oddělení zasílejte výhradně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Najdete nás v budově Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i. v Jilské ulici (viz mapka), ve druhém patře, kanceláře číslo 205 (Petr Gibas, Tomáš Samec, Martina Mikeszová , Johanka Ulrichová) a 213-214 (Martin Lux, Petr Sunega, Petr Kubala).

mapa sou

Sdílet / Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn